Otočný rošt na slepačie vajcia pre liahne CLEO SLEPICE

Kód: 0093
€11,49
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Otočný rošt s kľučkou na umiestnenie do liahne Cleo5, kapacita 41ks slepačích vajec. Tento otočný rošt Vám uľahčí veľa práce pri liahnutia kurčiat. Otočný rošt totiž môžete jednoducho umiestniť do všetkých typov liahne Cleo5, a tým si urýchliť prácu pri otáčaní vajec. S otočným roštom na slepačie vajcia môžete otáčať všetkými vajcami naraz jednoduchým pohybom pomocou kľučky. V prípade umiestnenia tohto otočného roštu do liahne automatické, Vám rošt umožní automatické otáčanie slepačích vajec.

Detailné informácie

Podrobný popis

Otočný rošt - CLEO na slepačie vajcia

K umiestnenie do liahne CLEO 5, balenie obsahuje otočný rošt s kľučkou, kapacita 41ks slepačích vajec.

Umiestnenie otočného roštu do liahne

Otočný rošt na slepačie vajcia môžete umiestniť do všetkých typov liahne značky Cleo5. Umiestnenie otočného roštu do liahne s poloautomatickým otáčaním Vám umožní otáčať všetkými vajíčkami naraz jednoduchým pohybom pomocou kľučky. V prípade umiestnenia tohto otočného roštu do liahne automatické, Vám rošt umožní automatické otáčanie slepačích vajec.

Otocny rost na slapicie vajce


Umiestnenie vajec do otočného roštu

Do otočného roštu umiestnite v jednej chvíli až 41 ks slepačích vajec. Otočný rošt s otvormi o priemere 40 mm je ideálny pre veľkosť slepačích či kačacích vajec. Vajíčka sa do otočného roštu vkladajú vždy úzkym koncom smerom nadol.

Cleo5 otocny rost na slepacie vajcie


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFOtočný rošt CLEO na slepačie vajcia

Dodatočné parametre

Kategória: Liahne CLEO
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Kapacita: 41 slepačích vajec
Potrebujete poradiť alebo objednať?