Otočný rošt na prepeličie vajcia pre liahne CLEO KŘEPELKA

Kód: 0037
€11,49
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
Možnosti doručenia

Otočný rošt s kľučkou na umiestnenie do liahne Cleo5, kapacita 74ks prepeličích vajec nosného typu alebo menších vajec mäsového typu. Ak ste sa rozhodli k liahnutie prepeličích vajec a nechcete strácať čas ručným otáčania týchto drobných vajec, máme pre Vás perfektné tip. Tento otočný rošt môžete jednoducho umiestniť do všetkých typov liahne Cleo5 a uľahčí Vám veľa práce. Otočný rošt na prepeličie vajcia Vám umožní otáčať všetkými vajcami naraz jednoduchým pohybom pomocou kľučky. V prípade umiestnenia tohto otočného roštu do liahne automatické, Vám rošt umožní automatické otáčanie prepeličích vajec.

Detailné informácie

Podrobný popis

Otočný rošt - CLEO na prepeličie vajcia

K umiestneniu do liahne Cleo5, balenie obsahuje otočný rošt s kľučkou, kapacita 74ks prepeličích vajec nosného typu alebo menších vajec mäsového typu.

Umiestnenie otočného roštu do liahne

Otočný rošt na prepeličie vajcia môžete umiestniť do všetkých typov liahne značky Cleo5. Umiestnenie otočného roštu do liahne s poloautomatickým otáčaním Vám umožní otáčať všetkými vajíčkami naraz jednoduchým pohybom pomocou kľučky. V prípade umiestnenia tohto otočného roštu do liahne automatické, Vám rošt umožní automatické otáčanie prepeličích vajec.

CLEO5 otocny rost


Umiestnenie vajec do otočného roštu

Do otočného roštu umiestnite v jednej chvíli až 74 ks prepeličích vajec. Otočný rošt s otvormi o priemere 24 mm je ideálny pre veľkosť prepeličích vajec nosného typu alebo menších vajec mäsového typu. Prepeličie vajíčka sa do otočného roštu vkladajú vždy úzkym koncom smerom nadol.

Cleo5 otocny rost na prepelicie vajce


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFOtočný rošt CLEO na prepeličie vajcia

Dodatočné parametre

Kategória: Liahne CLEO
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.21 kg
Kapacita: 74 prepeličích vajec
Potrebujete poradiť alebo objednať?