Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40 MINI

Kód: 0317
€69,99
SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Klietka pre odchov hydiny, 1 až 2 ks sliepok, 1 podlažná klietka, kvalitný vysoko odolný plast, kŕmiacej a napájací systém, 30x61x62cm. Jedná sa o výbornú odchovňu pre sliepky, prepelice, kačice či bažanty za najnižšiu cenu v tejto kvalite. Klietka pre odchov hydiny ponúka úplne všetko, čo hydina pre svoje pohodlie potrebuje. Voliéra je opatrená veľkokapacitným krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva a napájačky s prívodom vody z 4l zásobníka. Pod klietkou nechýba ani trusník, pomocou ktorého voliéru behom chvíľky vyčistíte. Klietka s patentovanou technológiou Comfortplast je vyrobená z veľmi odolného plastu, vďaka ktorému Vám bude robiť radosť veľa rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40 MINI

Klietka pre odchov kurčiat, prepelíc a ďalšie hydiny s rozmermi 30 x 61 x 62 cm. Jedná sa o 1 podlažnú klietku, ktorá je vybavená krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva a napájačkou s prívodom vody zo 4 litrového zásobníka. Klietky sú vyrobené z plastu s vysokou odolnosťou proti trusu aj baktériám - veľmi jednoduchá údržba klietky aj trusníku.

Klietku na odchov hydiny jednoducho zložíte pomocou obrázkového alebo video návodu.
Táto kompletná klietka na odchov hydiny obsahuje okrem iného aj trusník, kŕmidlo a napájačku a teda nie je potrebné nič ďalšie dokupovať.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).


Kapacity klietky dospelej hydiny podľa druhov

 Kapacity klietek CIMUKA MINI


Rozmery klietky

Rozmery klece MINI


Systém kŕmenia

Klietky sú vybavené závesnými veľkokapacitnými krmítkami pre zásobu kŕmenie až na 2 dni. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolné proti nárazom a veľmi jednoduché na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje prepeliciam v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvanie. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva

Krmítka u klecí CIMUKA


Napájací systém

Klietky sú vybavené automatickými niplovými napájačky, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania hydiny vnútri klietky. Súčasťou niplové napájačky sú aj prídavné misky na odkvapkávanie vody, ktoré vďaka úzkej medzere medzi niplom a miskou zamedzujú hydine k ich namáčanie. Voda do niplových napájačiek je privádzaná z priehľadného zásobníka vody pomocou systému hadíc. Zásobník preto ponúka dokonalý prehľad o aktuálnom stave hladiny vody, jeho veko chráni vodu pred znečistením a tiež zaisťuje chovateľom jednoduché doplňovanie podľa potreby.

Napájačky u klietok na prepelice CIMUKA


Údržba klietok a čistenie trusu

Špeciálne navrhnutá základňa pre hydinu poskytuje vyšší komfort pri státí i chôdzi. Flexibilná štruktúra materiálu bráni tvorbe problémov s chodidlami. Eliptický tvar zvyšuje pevnosť celej konštrukcie a súčasne tento tvar znižuje adhéziu trusu. Klietky pre odchov hydiny sú hygienické vďaka trusníku, ktorý je umístěn pod klietkou. Trus tak prepadá dole do zásobníka a nezostáva vo vnútri. Týmto systémom sa odstraňuje množeniu škodlivých baktérií v klietke a zabraňuje sa prípadnému ochorenia hydiny.

Údržba klietok a čistenie trusu GL40 MINI


Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietok u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 táto technológia využívaná aj u klietek pre odchov hydiny CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú klietky vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s trusom. Pri plastových klietkách pre odchov hydiny tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Klietky pre odchov hydiny s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnú balíkovej preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFKlietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40 MINI

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky pre odchov hydiny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 4.1 kg
1. Kapacita pre sliepky a kačice: 1 - 4 ks
2. Kapacita pre prepelice: 1 - 14 ks
3. Kapacita pre bažanty: 1 - 8 ks
Potrebujete poradiť alebo objednať?