Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40-03-4K

Kód: 0328
ZADARMOZADARMO €649,99 –21 %
gl40 03 4K LIHNEME
€649,99 –21 % €509,99
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
22.4.2024
Možnosti doručenia

Klietka pre odchov hydiny, 12 až 24 ks sliepok, 4 poschodová klietka, kvalitný vysoko odolný plast, kŕmiacej a napájací systém, 98x60x220 cm. Ak hľadáte veľkú a zároveň kvalitnú klietku pre odchov hydiny, potom nemôžete vybrať lepšie. Klietka pre odchov sliepok, prepelic, kačic či bažantov CIMUKA poskytne vysoký komfort, ktorý naozaj oceníte. Voliéry s patentovanou technológiou Comfortplast zaisťujú úplne ideálne podmienky pre hydinu a zároveň veľmi uľahčujú prácu chovateľom. Každé poschodie klietky je vybavené veľkokapacitným krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva a napájačkami s prívodom vody z 20l zásobníka. Aj napriek tomu, že sa jedná o veľkú klietku, manipulácia s ňou je ľahká pomocou praktických koliesok s brzdou. Prvotriedna klietka je vyrobená z plastu odolného proti trusu a baktériám, a tak sa klietka aj výsuvné trusníky veľmi ľahko čistí a vydrží Vám po dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40-03-4K

Klietka  pre odchov kurčiat, prepelíc a ďalšie hydiny s rozmermi 98 x 60 x 220 cm. Jedná sa o 4 poschodovou klietku, ktorá je vybavená krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva a napájačkou s prívodom vody zo 20 litrového zásobníka. Klietky sú vyrobené z plastu s vysokou odolnosťou proti trusu aj baktériám - veľmi jednoduchá údržba klietky aj trusníku. Ľahká manipulácia pomocou koliesok s brzdou.

Klietku na odchov hydiny jednoducho zložíte pomocou obrázkového alebo video návodu.
Táto kompletná klietka na odchov hydiny obsahuje okrem iného aj trusníky, kŕmidlá a napájačky a teda nie je potrebné nič ďalšie dokupovať.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).


Kapacity klietky dospelej hydiny podľa druhov

Kapacity klietek CIMUKA GL4K (1)


Rozmery klietky

Rozmery zloženej štvorposchodovej klietky na odchov hydiny vrátane koliesok, nádržky na vodu a kŕmidiel sú 98 x 60 x 220 cm.

Klietky pre odchov hydiny Cimuka GL40-03 je možné kombinovať (stohovať) s týmito výrobkami: odchovňa hydiny Cimuka CB40-03, odchovňa hydiny Cimuka CB25-03, klietka pre prepelice Cimuka BYK-03.

Rozmery jednotlivých oddielov klietky sú uvedené na obrázku nižšie:

Rozměry klece GL40-03

Systém kŕmenia

Klietky sú vybavené závesnými veľkokapacitnými krmítkami pre zásobu kŕmenie až na 2 dni. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolné proti nárazom a veľmi jednoduché na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje prepeliciam v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvanie. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva

Krmítka u klecí CIMUKA


Napájací systém

Klietky sú vybavené automatickými niplovými napájačky, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania hydiny vnútri klietky. Súčasťou niplové napájačky sú aj prídavné misky na odkvapkávanie vody, ktoré vďaka úzkej medzere medzi niplom a miskou zamedzujú hydine k ich namáčanie. Voda do niplových napájačiek je privádzaná z priehľadného zásobníka vody pomocou systému hadíc. Zásobník preto ponúka dokonalý prehľad o aktuálnom stave hladiny vody, jeho veko chráni vodu pred znečistením a tiež zaisťuje chovateľom jednoduché doplňovanie podľa potreby.

Napájačky u klietok na prepelice CIMUKA


Údržba klietok a čistenie trusu

Špeciálne navrhnutá základňa pre hydinu poskytuje vyšší komfort pri státí i chôdzi. Flexibilná štruktúra materiálu bráni tvorbe problémov s chodidlami. Eliptický tvar zvyšuje pevnosť celej konštrukcie a súčasne tento tvar znižuje adhéziu trusu. Klietky pre odchov hydiny sú hygienické vďaka výsuvnému trusníku, umiestneného pod klietkou. Trus tak prepadá dole do zásobníka a nezostáva vo vnútri. Týmto systémom sa odstraňuje množeniu škodlivých baktérií v klietke a zabraňuje sa prípadnému ochorenia hydiny.

Údržba klietok a čistenie trusu


Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietok u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 táto technológia využívaná aj u klietek pre odchov hydiny CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú klietky vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s trusom. Pri plastových klietkách pre odchov hydiny tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Klietky pre odchov hydiny s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnú balíkovej preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDF
Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40-03-4K

Videonávod na montáž:

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky pre odchov hydiny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 34.9 kg
1. Kapacita pre sliepky a kačice: 13 - 24 ks
2. Kapacita pre prepelice: 43 - 84 ks
3. Kapacita pre bažanty: 25 - 48 ks

Videonávod na montáž:

Potrebujete poradiť alebo objednať?