Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40-03-2K

Kód: 0320
ZADARMOZADARMO
GL40 03 2K LIHNEME
€319,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia

Klietka pre odchov hydiny, 6 až 12 ks sliepok, 2 poschodová klietka, kvalitný vysoko odolný plast, kŕmiacej a napájací systém, 98x60x119 cm. Ak hľadáte klietku pre odchov, ktorá ponúkne hydine dokonalé podmienky, máte pred sebou jasného favorita. Odchovňa pre sliepky, prepelice, kačice či bažanty hydine zaisťuje úplne ideálne podmienky. Hydina má v každom poschodí klietky umiestnené kŕmidlo s mriežkou proti rozhrabávání krmiva a napájačky s prívodom vody z 8l zásobníka. Výhodou je, že klietku môžete v budúcnosti v prípade potreby rozširovať o ďalšie poschodie. Čistenie voliéry je naozaj ľahké, pretože klietka s patentovanou technológiou Comfortplast je vyrobená z veľmi kvalitného, ​​odolného, ​​ľahko umývateľného plastu, a bude Vám robiť radosť po mnoho rokov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40-03-2K

Klietka pre odchov kurčiat, prepelíc a ďalšie hydiny s rozmermi 98 x 60 x 119 cm. Jedná sa o 2 poschodovou klietku, ktorá je vybavená krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva a napájačkou s prívodom vody zo 8 litrového zásobníka. Klietky sú vyrobené z plastu s vysokou odolnosťou proti trusu aj baktériám - veľmi jednoduchá údržba klietky aj trusníku. Možnosť rozšírenia o ďalšie poschodia (max. 4 poschodia), ľahká manipulácia pomocou koliesok s brzdou.

Klietku na odchov hydiny jednoducho zložíte pomocou obrázkového alebo video návodu.
Táto kompletná klietka na odchov hydiny obsahuje okrem iného aj trusníky, kŕmidlá a napájačky a teda nie je potrebné nič ďalšie dokupovať.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).


Kapacity klietky dospelej hydiny podľa druhov

Kapacity klietek CIMUKA GL2K


Rozmery klietky

Rozmery zloženej dvojposchodovej klietky na odchov hydiny vrátane koliesok, nádržky na vodu a kŕmidiel sú 98 x 60 x 119 cm.

Klietky pre odchov hydiny Cimuka GL40-03 je možné kombinovať (stohovať) s týmito výrobkami: odchovňa hydiny Cimuka CB40-03, odchovňa hydiny Cimuka CB25-03, klietka pre prepelice Cimuka BYK-03.

Rozmery jednotlivých oddielov klietky sú uvedené na obrázku nižšie:

Rozměry klece GL40-03

Systém kŕmenia

Klietky sú vybavené závesnými veľkokapacitnými krmítkami pre zásobu kŕmenie až na 2 dni. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolné proti nárazom a veľmi jednoduché na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje prepeliciam v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvanie. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva

Krmítka u klecí CIMUKA


Napájací systém

Klietky sú vybavené automatickými niplovými napájačky, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania hydiny vnútri klietky. Súčasťou niplové napájačky sú aj prídavné misky na odkvapkávanie vody, ktoré vďaka úzkej medzere medzi niplom a miskou zamedzujú hydine k ich namáčanie. Voda do niplových napájačiek je privádzaná z priehľadného zásobníka vody pomocou systému hadíc. Zásobník preto ponúka dokonalý prehľad o aktuálnom stave hladiny vody, jeho veko chráni vodu pred znečistením a tiež zaisťuje chovateľom jednoduché doplňovanie podľa potreby.

Napájačky u klietok na prepelice CIMUKA


Údržba klietok a čistenie trusu

Špeciálne navrhnutá základňa pre hydinu poskytuje vyšší komfort pri státí i chôdzi. Flexibilná štruktúra materiálu bráni tvorbe problémov s chodidlami. Eliptický tvar zvyšuje pevnosť celej konštrukcie a súčasne tento tvar znižuje adhéziu trusu. Klietky pre odchov hydiny sú hygienické vďaka výsuvnému trusníku, umiestneného pod klietkou. Trus tak prepadá dole do zásobníka a nezostáva vo vnútri. Týmto systémom sa odstraňuje množeniu škodlivých baktérií v klietke a zabraňuje sa prípadnému ochorenia hydiny.

Údržba klietok a čistenie trusu


Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietok u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 táto technológia využívaná aj u klietek pre odchov hydiny CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú klietky vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s trusom. Pri plastových klietkách pre odchov hydiny tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Klietky pre odchov hydiny s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnú balíkovej preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFKlietka pre odchov hydiny CIMUKA GL40-03-2K

Videonávod na montáž:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Klietky pre odchov hydiny
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 20.1 kg
1. Kapacita pre sliepky a kačice: 5 - 12 ks
2. Kapacita pre prepelice: 15 - 42 ks
3. Kapacita pre bažanty: 9 - 24 ks

Videonávod na montáž:

Potrebujete poradiť alebo objednať?