Klietka pre prepelice CIMUKA BYK MIDI

Kód: 0148
€102,99 –3 %
Klietka na prepelice CIMUKA BYK 02 1K 1
€102,99 –3 % €98,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia

Klietka pre prepelice, chov 12 až 20 ks prepelíc, ​​1 podlažná klietka s 2 oddiely, zásobníky na vajcia, kŕmiacej a napájací systém, 64x62x46 cm. Táto špičková klietka pre chov prepelíc Vás nadchne svojou jednoduchou obsluhou. Ide o kompletne vybavenú klietku pre prepelice, ktorá je navrhnutá špeciálne tak, aby vyhovovala ako potrebám prepelíc, ​​tak i ich chovateľov. Klietka je vybavená veľkokapacitným krmítkom s mriežkou proti rozhrabávání krmiva a napájačkami s prívodom vody z 4l zásobníka. Vajíčka si budete jednoducho odoberať zo snáškových zásobníkov, bez toho aby ste museli prepelice vyrušovať. Klietka s patentovanou technológiou Comfortplast je vyrobená z veľmi kvalitného odolného plastu, ktorý sa ľahko čistí a pod klietkou nechýba ani praktický trusník. Údržba teda zaberie len chvíľočku a klietka Vám bude slúžiť dlhé roky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Klietka na prepelice CIMUKA BYK MIDI

Klietka na prepelice vhodná k chovu pre 12 až 20ks prepelíc s patentovanou technológiou Comfortplast s rozmermi 64 x 62 x 46 cm. Jedná sa o 1 podlažnú klietku s 2 oddiely, ktoré sú vybavené snáškovým zásobníkom na prepeličie vajcia, krmítkom s mriežkou proti plytvaniu krmiva, napájačkou s prívodom vody z 4 litrového zásobníka. Klietka je vyrobená z plastu s vysokou odolnosťou proti  trusu prepelíc aj baktériám - veľmi jednoduchá údržba klietky aj trusníku.

Klietku pre prepelice jednoducho zložíte pomocou obrázkového alebo video návodu.
Táto kompletná klietka na chov prepelíc obsahuje okrem iného aj trusník, kŕmidlo a napájačky a teda nie je potrebné nič ďalšie dokupovať.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Kompletne vybavená klietka pre pohodlie Vašich prepelíc aj pre Vašu jednoduchú obsluhu 
  • Možno ju bez námahy presúvať, pretože je ľahká 
  • Čistí sa naozaj ľahko aj vďaka odnímateľnému trusníku
  • Plastová klietka je pohodlnejšia, nechladí prepelice ako kovová
  • Najmodernejšie a najlepšie prevedenie na trhu

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli 

Rozmery jednotlivých oddielov 

Rozmery klietky pre prepelice  MIDI

Systém kŕmenia

Klietky sú vybavené závesnými veľkokapacitnými krmítkami pre zásobu kŕmenie až na 2 dni pre každú prepelicu. Kŕmidlá sú vyrobené z kvalitného plastu, odolné proti nárazom a veľmi jednoduché na údržbu. Navyše sú kŕmidla vybavené špeciálnou mriežkou, ktorá zamedzuje prepeliciam v rozhrabování krmiva, a tým nedochádza k jeho plytvanie. Mriežka je navrhnutá k primeranému pohybu pri spotrebe krmiva

Kŕmidla u klietok na prepelice CIMUKA


Napájací systém

Jednotlivé oddiely sú vybavené automatickými niplovými napájačky, ktoré poskytujú bezproblémový a hygienický spôsob napájania prepelíc vnútri klietky. Súčasťou niplové napájačky sú aj prídavné misky na odkvapkávanie vody, ktoré vďaka úzkej medzere medzi niplom a miskou zamedzujú prepeliciam k ich namáčanie. Voda do niplových napájačiek je privádzaná z priehľadného zásobníka vody pomocou systému hadíc. Zásobník preto ponúka dokonalý prehľad o aktuálnom stave hladiny vody, jeho veko chráni vodu pred znečistením a tiež zaisťuje chovateľom jednoduché doplňovanie podľa potreby.

Napájačky u klietok na prepelice CIMUKA


Eliptická základňa sa znáškovým zásobníkom na prepeličie vajcia

Špeciálne navrhnutá základňa pre prepelice poskytuje vyšší komfort pri státí, chôdzi aj párenie. Eliptický tvar zvyšuje pevnosť celej konštrukcie a súčasne tento tvar znižuje adhéziu trusu. Flexibilná štruktúra materiálu bráni tvorbe problémov s chodidlami. Sklon základne Vám zabezpečí samostatný zber vajec do znáškovej ho zásobníka. Budete tak schopní zachrániť poškodený či popraskané vajcia, nebudete musieť riešiť vajcia pokrytá stolicou alebo hľadať zabudnutá vajcia v klietke a celkovo ušetríte čas pri zbere vajec.

Znáškovej zásobník u klietok na prepelice CIMUKA


Technológia „COMFORTPLAST“

Logo COMFORTPLAST

Vznikla na základe 30 rokov skúseností s výrobou klietok u spoločnosti CIMUKA - kombináciou vedeckého výskumu, praktických skúseností a požiadaviek chovateľov hydiny po celom svete. Od roku 2011 táto technológia využívaná aj u klietok na prepelice CIMUKA, ktoré sú v súčasnosti ponúkané vo viac ako 50 krajinách sveta. Oproti konkurencii sú klietky vyrobené zo 100% recyklovaného, vysoko odolného plastu, ktorý nehrdzavie a ani sa nerozkladá prí priamom kontakte s trusom prepelíc. Pri plastových klietkach na prepelice tiež odpadá riziko poranenia o ostré hrany a sú veľmi ľahko hygienicky udržiavateľné. Klietky pre prepelice CIMUKA s technológiu "COMFORTPLAST" sú balené k ľahkej manipulácii a štandardnú balíkovej preprave. Balenie je zložené z jednotlivých dielov, ktoré treba podľa jednoduchého, obrázkového návodu nižšie zložiť pre správnu funkčnosť výrobku.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
PDF s logom A1Klietka pre prepelice CIMUKA BYK MIDI

Videonávod k montáži:

 

Hodnotenie tovaru:

CIMUKA BYK MIDI Recenzia

Dodatočné parametre

Kategória: Plastové klietky pre prepelice
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5.64 kg
1. Kapacita pre prepelice: 1 - 30 ks

Videonávod na montáž:

Potrebujete poradiť alebo objednať?