Automatický zvlhčovač vzduchu BOROTTO SIRIO

Kód: 0227
€176,99 –11 %
Automatický zvlhčovač vzduchu SIRIO obr1
€176,99 –11 % €155,99
SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Automatický zvlhčovač vzduchu, vhodný k inkubátorom REAL a LUMIA, s digitálnou reguláciou vlhkosti od 40 do 75%, s vlhkomerom. Pokiaľ už Vás nebaví ručné dolievanie vody pre udržiavanie vlhkosti v liahňach REAL a LUMIA, máme pre Vás perfektný tip. Automatický zvlhčovač SIRIO zvládne túto prácu úplne za Vás. Na prehľadnom ovládacom paneli si jednoducho nastavíte požadovanú vlhkosť a unikátny systém SIRIO si potom automaticky prečerpáva potrebné množstvo vody do liahne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Automatický zvlhčovač vzduchu SIRIO - vhodný pre liahne REAL a LUMIA

Automatický zvlhčovač vzduchu SIRIO pre úplne bezstarostné a presné udržiavanie vlhkosti v liahni. Tento unikátny systém vhodný k inkubátorom REAL a LUMIA, je skvelým doplnkom, vďaka ktorému sa tieto liahne stávajú plne automatické a Vy sa tak nemusíte vôbec o nič starať. Automatický zvlhčovač SIRIO je vybavený digitálnym LCD panelom, na ktorom môžete sledovať aktuálnu vlhkosť v liahni a ďalej ju regulovať od 40 do 75%.


Pre aké modely je automatický zvlhčovať SIRIO vhodný

Automatický zvlhčovač SIRIO je možné pripojiť ku všetkým inkubátorom značky REAL a LUMIA. (Liaheň nie je súčasťou balenia.)

SIRIO pro lihne REAL a LUMIA


Ako automatický zvlhčovač SIRIO funguje?

Automatický zvlhčovač funguje na princípe prečerpávanie vody z akejkoľvek nádoby naplnené čistou vodou (fľaša nie je súčasťou balenia) do liahne. Sacie hadičku stačí vložiť do nádoby s vodou a dva ventily zapojiť do vonkajších kanálikov na vodu tak, aby dostatočne tesnili. Úroveň vlhkosti v liahni si SIRIO overuje pomocou senzora vlhkosti. Senzor vlhkosti je preto potrebné umiestniť do horného rohu liahne (na opačnú stranu, než kde sa nachádzajú nádržky na vodu) a jemným tlakom ho upevniť.

Automat zvlhcovac SIRIO

Intuitívne nastavenie vlhkosti

Požadovanú úroveň vlhkosti si nastavíte pomocou tlačidiel "+" a "-" na intuitívnym LCD displeji. Po nastavení vlhkosti začne SIRIO pumpovať vodu z pripravenej fľaše dovnútra liahne, až kým nebude dosiahnutá primeraná úroveň vlhkosti. Automatický zvlhčovač SIRIO si potom po celý čas liahnutia hydiny úroveň vlhkosti v liahni stráži a vodu do liahne pravidelne prečerpáva.

Návod k obsluze ke stažení:
A1 logo PDFAutomatický zvlhčovač vzduchu BOROTTO SIRIO

Dodatočné parametre

Kategória: Liahne REAL
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?