BIO ošetrujúci gél na vemená SCHOPF EUTERGEL GRÜN, 1 kg - akútne aj chronické zápaly + prevencia + bariéra proti muchám

Kód: 0843
€13,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia

BIO ošetrujúci gél na akútne zápaly mliečnej žľazy u dobytka, s rastlinnými výťažkami, zelenej farby s hmotnosťou balenia 1kg. Pokiaľ máte chov dobytka a trápia Vás u dojníc, oviec alebo kôz neustále zápaly mliečnej žľazy, máme pre Vás riešenie nielen na akútne zápaly, ale tiež ponúkame skvelú prevenciu. Tento gél v bio kvalite obsahuje rastlinné výťažky, ktoré majú vynikajúce protizápalové účinky. Pôsobí ako prevencia, pretože zlepšuje obranyschopnosť a vitalitu vemena. Navyše ho možno použiť aj na ochranu pred muchami vytvorením bariérovej vrstvy. Tento gél na vemená možno použiť aj na BIO-farmách. Účinné látky: olej z eucalyptu globulus, arnica extract. 

Detailné informácie

Podrobný popis

BIO ošetrujúci gél na vemená SCHOPF EUTERGEL GRÜN, 1 kg

BIO ošetrujúci gél na vemená, na akútne zápaly mliečnej žľazy, na báze rastlinných výťažkov, chráni proti muchám vo forme bariéry, olej z eucalyptus globulus a arnica extract, vhodný aj pre biofarmy, gél zelenej farby, množstvo 1000g.

Cieľový organizmus:

Gél je určený pre mliečny dobytok ako sú kravy, ovce a kozy. Je vhodný pre dojnice trpiace na zápaly vemena, pre prvotelky aj pre bahnice a ďalšie. Možno ich použiť aj ako prevenciu po dojení. 

Oblasť použitia:

Gél je určený na aplikáciu priamo na vemeno mliečneho dobytka. Možno ho použiť aj pre mäsové plemená dobytka, ktoré majú pomliaždené struky od teľaťa, alebo jahňaťa. 

Aplikácia:

Gél odporúčame aplikovať po každom dojení, je vhodný aj pre dojnice pripravujúce sa na státie na sucho. Po každom dojení vmasírujte gél do očistenej kože postihnutej štvrti. Pravidelné použitie zvyšuje účinok prostriedku. Aplikujte do vymiznutia klinických príznakov zápalu.

Účinná látka:

  • olej z eucalyptus globulus pomáha pri horúčke, reumatizme, bolesti svalov, poranení. Je antiseptický a pomáha liečiť rany rýchlejšie.
  • arnica extract uľavuje od bolesti, pomáha s opuchmi pri reumatizme a bodnutí hmyzom.protizápalové, antiseptické a antimykotické účinky.

Návod na obsluhu na stiahnutie:
PDF s logom A1
BIO ošetrujúci gél na vemená SCHOPF EUTERGEL GRÜN, 1 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Starostlivosť o vemená dojníc
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
Potrebujete poradiť alebo objednať?