Kurín pre sliepky POLLY CLASSIC 2XL

Kód: 0350
ZADARMOZADARMO €979,99 –20 %
POLLY CLASSIC 2XL TOP
€979,99 –20 % €779,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
23.5.2024
Možnosti doručenia

Kurín pre 9-12 sliepok, 2 vonkajšie znáškové hniezda, 3 bidlá, vyberateľný trusník pre ľahké čistenie, HPL laminát, rozmery: 105x155x107 cm. Ak hľadáte pohodlný kurín pre cca 10 sliepok, potom nemôžete vybrať lepšie. Praktický kurín s tromi hradmi a dvoma znáškovými hniezdami poskytne sliepkam to najlepšie zázemie. Sliepky budú v tomto kuríne v úplnom bezpečie pred všetkými poveternostnými vplyvmi aj pred predátormi. Kurín tiež sliepkam ponúkne príjemné prostredie v teplom aj chladnom počasie vďaka prirodzenej tepelnej izolácii. Čistenie kurína pritom zvládnete ľavou zadnou prostredníctvom užitočného výsuvného trusníka. Kurín vyrobený z veľmi kvalitného a odolného materiálu zaisťuje naozaj dlhú životnosť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kurín pre sliepky POLLY CLASSIC 2XL

Kurín pre sliepky na chov 9-12 sliepok o rozmeroch 105x155x107 cm. Jedná sa o veľmi pohodlný kurín, ktorý je vybavený tromi hradmi, dvoma vonkajšími znáškovými hniezdami a výsuvným trusníkom pre ľahké čistenie. Kurín je vyrobený z vysoko kvalitného HPL laminátu, ktorý je naozaj pevný, hladký, ľahko sa udržuje a je veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, najmä klieštikovci.

Kurín ľahko zložíte bez akéhokoľvek náradia pomocou prehľadného obrázkového návodu.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať na tel. č. +421 944 712 185 (Po-Ne 8 - 18 hodín).

✅ Klady

  • Kurník nevyžaduje takmer žiadnu údržbu
  • Unikátny HPL laminát skvele tepelne izoluje
  • Kurník nepohlcuje pachy a nepodlieha hnilobe
  • Hladký povrch bez škár uľahčí čistenie a likvidáciu parazitov
  • Čistenie bude rýchle aj vďaka vysúvateľnému trusníku 
  • Do priestranného kurníka sa zmestí až 12 sliepok
  • Vďaka odklápacej strieške ľahko odoberiete vajcia z 2 znáškových hniezd
  • Bezpečnostné dvierka ochránia sliepky pred predátormi
  • Atraktívny dizajn, ktorý vynikne na každej záhrade

❌ Zápory

  • Zatiaľ sme žiadne nenašli

Rozmery kurína pre sliepky

Vonkajšie rozmery celého kurína sú 105 x 155 x 107 cm. Vnútorné rozmery kurína sú 105x85 cm, a tak poskytuje pohodlie až pre 12 klasických nosníc.

Vybavenie kurína

Kurín pre sliepky je vybavený tromi hradmi pre nočný odpočinok sliepok. Súčasťou kurína sú aj dve vonkajšie kukane, v ktorých budú mať sliepky dostatok priestoru a kľudu na znášanie vajec. Získavanie vajíčok pritom bude veľmi jednoduché, pretože na ich vyzdvihnutie stačí iba zdvihnúť strechu znáškových hniezd. Súčasťou balenia bezpečnostné dvierka Polly Defender, na ktoré môžete v prípade záujmu jednoducho pripojiť automatické otváranie kurína. Automatické otváranie a zatváranie kurína nie je súčasťou balenia!

kurin-pre-sliepky-dve-fotky-vybava

Údržba a čistenie kurína

Kurín vyrobený z unikátneho materiálu nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia. Čistenie kurína však zvládnete behom chvíľky vďaka výsuvnému trusníku. Kurín je možné v prípade potreby jednoducho rozložiť a môžete ho umývať, čistiť a dezinfikovať akýmkoľvek čistiacim prostriedkom. Vzhľadom na to, že je materiál kurína hladký a naozaj ľahko sa čistí, je tento kurín veľmi odolný proti napadnutiu rôznymi parazitmi, roztočmi, najmä klieštikovci často sa vyskytujúcimi v bežných drevených kurínoch.

kurin-pre-sliepky-dve-fotky

Vlastnosti materiálu kurína

Kurín je vyrobený z viacvrstvového HPL laminátu, ktorého unikátne vlastnosti si zamilujete. Kuríny vyrobené z extrémne odolného HPL laminátu spĺňajú mimoriadne požiadavky na zaťaženie a trvanlivosť. Tento špeciálny materiál zaisťuje vynikajúcu tepelnú odolnosť ako v lete, tak aj v zime. Prirodzene zateplený kurín pre sliepky tak odoláva slnku, dažďu, snehu, ľadu aj vetru. Kurín neabsorbuje žiadne pachy ani vlhkosť, a tak nevyžaduje prakticky žiadnu údržbu, okrem bežného čistenia, ktoré je však veľmi jednoduché. Tento kurín má hmotnosť cca 60 kg, takže je veľmi odolný a stabilný aj vo veľmi silnom vetre. Kurín je však možné jednoducho zostaviť aj demontovať bez akéhokoľvek náradia vďaka patentovanému zámkovému systému, a tak nebude problém ho v prípade potreby premiestniť. Kurín má atraktívny design a inovatívne farebné prevedenie, ktoré skvele zapadne na každú záhradu. Kurín je dobre vetraný vďaka štrbinám umožňujúcim optimálnu cirkuláciu vzduchu. Samotný materiál nepodlieha hnilobe a vďaka jeho výnimočnej pevnosti máte istotu, že si kúpite kvalitný výrobok, ktorý Vám zaručí naozaj dlhú životnosť.

Ukážka z praxe

KURNIK-POLLY--2XL-UKAZKA-Z-PRAXE

Návod na montáž na stiahnutie:
A1 logo PDF
Kurín pre sliepky POLLY CLASSIC 2XL - montáž

Videonávod na montáž:

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kuríny pre sliepky z HPL laminátu
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 65 kg
1. Kapacita pre sliepky: 6-12
2. Počet znáškových hniezd: 2
3. Výsuvný trusník: Áno
Potrebujete poradiť alebo objednať?