Profesionálna deratizačná stanička SCHOPF RATZIA PRO®

Kód: 0342
€15,99 –25 %
SCHOPF RATZIA PRO
€15,99 –25 % €11,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.8.2022
Možnosti doručenia

Profesionálna deratizačná stanička pre bezpečné umiestnenie jedu na myši a potkany s uzamykateľným systémom, 24x20x7cm. Pokiaľ hľadáte uzamykateľnú staničku pre bezpečné umiestnenie jedu na hlodavke, máme pre Vás bezva tip. Táto veľmi odolná a stabilná nástrahová stanička Vám pomôže ochrániť návnadu pred vonkajšími vplyvmi a pred navlhnutím. Ďalej stanička umožňuje nerušený a bezpečný príjem návnady. Deratizačnú staničku je možné pomocou kľúča jednoducho uzamknúť a teda nehrozí, že by došlo k nežiaducemu kontaktu s jedom detí či domácich maznáčikov. Deratizačná stanička je vhodná na umiestnenie pasty, blokovej návnady alebo obilniny.

Detailné informácie

Podrobný popis

Profesionálna deratizačná stanička SCHOPF RATZIA PRO®

Profesionálna deratizačná stanička RATZIA PRO® pre bezpečné umiestnenie jedu na myši, potkany a krysy s ochranným uzamykateľným systémom.

 

Cieľový organizmus

Deratizačná stanička sa používa pre bezpečné umiestnenie jedu pri hubení nežiaducich hlodavcov - myši domácej či potkana obyčajného.

 

Oblasť použitia

Deratizačnú staničku je možné použiť vo vnútorných aj vonkajších priestoroch. Deratizačná stanička chráni nástrahu pred všetkými vonkajšími vplyvmi a proti navlhnutiu, a tým zvyšuje jej životnosť.

 

Príprava

Pred aplikáciou nástrahy odstráňte všetky dostupné potraviny, ktoré by mohli byť pre myši a potkany ľahko dosiahnuteľné. Oblasť, kde sa hlodavce vyskytujú však nečistite, aby to hlodavce nevyrušilo a neodlákalo. Jed na myši nesmie byť nikdy voľne položený, a preto ho vždy uzavrite do deratizačných staničiek, ktoré označíte tak, aby bolo zrejmé, že obsahujú nebezpečný prípravok. Deratizačnú staničku umiestnite do blízkosti miest, kde ste zaznamenali výskyt hlodavcov (diery, nory, cestičky..) a pripevnite k zemi či iným konštrukciám. Pokiaľ je potrebných viac nástrahových miest, musia byť od seba vzdialené minimálne 5 metrov.

Deratizačná stanička je dodávaná bez nástrahy. Jed na myši a potkany treba dokúpiť zvlášť. Z našej ponuky odporúčame obľúbený jed na myši a potkany SCHOPF RATZIA BAG B25.

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie myší a potkanov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2 kg
Dezinsekce: Myši a potkany
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie