Roztok s rozprašovačom na hubenie mravcov, ploštíc, múch, ôs i molí SCHOPF MR.KILL, 500ml

Kód: 0375
Na plochy
€13,99 –14 %
MR. KILL 500 ML
€13,99 –14 % €11,99
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.8.2022
Možnosti doručenia

Prípravok na likvidáciu mravcov, ploštíc, múch, komárov, ôs, molí, atď., rozprašovač, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 500 ml. Ak hľadáte účinný sprej, ktorý spoľahlivo zahubí rôzne druhy lezúceho a lietajúceho hmyzu, potom nemôžete vybrať lepšie. Tento universálny prípravok stačí nastriekať v potrebnom množstve do vzduchu alebo na miesta častého výskytu hmyzu. Účinné látky prípravku (Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Piperonylbutoxide, Tetramethrin) zaistia dlhodobú ochranu ošetrených miest.

Detailné informácie

Podrobný popis

Roztok s rozprašovačom na hubenie mravcov, ploštíc, múch, ôs i molí SCHOPF MR.KILL, 500ml

Univerzálny prípravok na hubenie mravcov, ploštíc, bĺch, roztočov, múch, komárov, ôs, molí atď.500 ml roztoku ihneď na použitie = aplikácia formou postreku na miesta častého výskytu, s takmer okamžitým účinkom, účinná látka Permethrin, Chrysanthemum cin. Extract, Piperonylbutoxide, Tetramethrin.


Cieľový organizmus

Na hubenie ako lezúceho hmyzu - roztoče, klieštikovci, blchy, mravce, chrobáky, šváby, ploštice, tak lietajúceho hmyzu - muchy, komáre, osy, šatníkové mole.


Oblasť použitia

Prípravok je možné používať v domácnostiach, na skladoch alebo tiež na farmách, v kurínoch a hospodárskych usadlostiach.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 500 mililitrovom balenie vo forme tekutého roztoku, ktorý je pripravený na okamžité použitie.


Aplikácia

Aplikujte formou postreku na miesta častého výskytu hmyzu – steny, stĺpy, okná a rámy dverí. Veľa malých ošetrených miest je účinnejších ako jedna veľká ošetrená oblasť.

Muchy, komáre: Zatvorte všetky okná a dvere. Sprej aplikujte do ovzdušia alebo v tenkej vrstve na miesta, kde sa hmyz pohybuje, napríklad na okná, parapety alebo iné povrchy. Po 2 – 3 hodinách miestnosť dôkladne vyvetrajte.

Mravce, chrobáky, šváby a ploštice: Aplikujte dostatočné množstvo na všetky úkryty a cestičky tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená. Po 2-3 dňoch proces opakujte.

Šatníková mole: Pri napadnutí aplikujte zo vzdialenosti 1 metra do šatníkových skríň, zásuviek a do skladovacích boxov.

Klieštikovec kurí, kliešť: Pred aplikáciou vyčistite kurín, bidlá, znáškové hniezda a ďalšie priestory, kam, chcete prípravok aplikovať. Potom prípravok nastriekajte na tieto plochy z krátkej vzdialenosti tak, aby bola aplikačná plocha ľahko navlhčená. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať.


Účinnosť

Prípravok na ničenie lezúceho a lietajúceho hmyzu má po aplikácii takmer okamžitý účinok, ktorý dlhodobo pretrváva. 500 ml roztoku postačuje na postrek na plochu až 200 m2 v závislosti od aplikácie. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčanie predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na potraviny, zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Vyhnite sa použitiu v blízkosti chorých ľudí i zvierat alebo novorodencov. Prípravok používajte iba na hubenie hmyzu podľa návodu na použitie.


Návod na obsluhu na stiahnutie:
A1 logo PDFSCHOPF MR.KILL, 500ml

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie a odpudzovanie múch
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.6 kg
Dezinsekce: Klieštikovci - slepačie munky
Dezinsekce: Muchy, Komáre, ovady, Mole, Osy
Dezinsekce: Mravce, Šváby, pavúky, Rybenky, stinky, Ploštice
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie