Tekutý koncentrát na hubenie klieštikovcov, bĺch, kliešťov SCHOPF MILBEN EX 1000ml

Kód: 0082
Na plochy
€157,99 –38 %
MILBEN EX, 1000ml
€157,99 –38 % €97,99
SKLADOM (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.6.2023
Možnosti doručenia

Prípravok k hubenie klieštikovcov, tekutý koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 6 týdnů, 1000m2, 1000ml, Cypermetrín. Ak máte väčšie kurník, hydinárnu alebo stajne, v ktorých potrebujete zlikvidovať klieštikovce, kliešte, blchy, vši či zákožky, potom pre Vás bude ideálny tento väčšie, cenovo zvýhodnený koncentrát. Milben Ex Vás zaručene zbaví všetkých roztočov z plochy až 1000m2 a jeho príprava je veľmi jednoduchá. Tekutý koncentrát je potrebné pred aplikáciou najprv zriediť vodou a potom ho môžete nanášať na miesta výskytu parazitov formou postreku. Účinné látky prípravku (Cypermetrín, tetrametrín a Geraniol) zabezpečí dlhodobú ochranu ošetrených miest po dobu až 6 týždňov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tekutý koncentrát na hubenie klieštikovcov SCHOPF MILBEN EX, 1000ml 

Kvalitný prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, roztočov v perie hydiny, kliešťom, blchám, všiam a zákožce svrabovej, 1000ml koncentrátu = 30-45l roztoku = aplikácie formou postreku na plochu do 1000-1500m2, s takmer okamžitým účinkom (do 30 minút), pôsobí až 6 týždňov, účinná látka Cypermethrin, Tetramethrin a Geraniol.


Cieľový organizmus

K hubenie roztočov - zvlášť potom klieštikovcov u sliepok, čmelíkov alebo tiež slepačích munek (Dermanyssus gallinae), ďalších parazitov v peria, kliešťom, blchám, všiam a zákožkám svrabových..


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurnících, hospodárskych usadlostiach, hydinárňach, ale je možné používať tiež v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými). Vhodný na plochy na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, steny a stropy, klietky, bidla, snášedla z vonkajšej strany, ale aj napríklad hnojové jamy. Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 1000 mililitrové balenie vo forme tekutého koncentrátu, ktorý je pred aplikáciou potrebné zriediť. Podľa Vašej potreby si sami vyberte, aké množstvo a ako silný roztok je potrebné pripraviť. Na 1 meter štvorcový spotrebujete približne 30 mililitrov namiešaného roztoku, čo pri 1000 mililitroch vystačí podľa sily namiešaného roztoku na 1000-1500 metrov štvorcových ošetrovanej plochy.

Aplikačná tabuľka na prípravu roztoku z prípravku   Milben Ex, 1000ml

Príklad roztoku pre formu postreku: na ošetrenie 1500m2 treba zmiešať 1000ml prípravku Milben Ex s 45 litrami vody. 

Príklad roztoku pre formu postreku pri silnej záťaži: na ošetrenie 1500m2 treba zmiešať 1500ml prípravku Milben Ex s 45 litrami vody. 


Aplikácia

Pred aplikáciou je nutné vyviesť zvieratá z miestnosti a plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Potom zrieďte koncentrát podľa tabuľky a aplikujte približne 30ml roztoku na 1 meter štvorcový. Aby sa dosiahol maximálny dezinfekčného účinku, je dôležité dodržať expozičné časy a pre každú aplikáciu si pripravte vždy čerstvý roztok. Po aplikácii zaistite dostatočné vetranie po dobu 10-12 hodín. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Formou postreku: Namiešaný roztok sa aplikuje napríklad pomocou vysokotlakového čističa alebo chrbtového postrekovače


Účinnosť

Prípravok na ničenie roztočov - klieštikovcov ďalších parazitov má po aplikácii takmer okamžitý účinok (do 30 minút), ktorý pretrváva až po dobu 6 týždňov. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčania predajca

POZOR! Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFMILBEN EX, 1000ML - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
1. Paraziti u zvierat: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
1. Druh parazitov: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
2. K aplikácii:: Na plochy
3. BIO prípravok: Nie
Potrebujete poradiť alebo objednať?