Posypový prášok na hubenie klieštikovcov SCHOPF EKTOSOL PUDER 250g

Kód: 0119
Na plochy
€15,79 –15 %
EKTOSOL PUDER, 250g
€15,79 –15 % €13,49
SKLADOM (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
24.8.2022
Možnosti doručenia

Prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, aktívny púder, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 50m2, 250g, Permethrin, Tetrametrín. Jedná sa o účinný práškový prípravok na ničenie klieštikovcov, kliešťov, bĺch, vší a ďalších parazitov u hydiny, mačiek a psov. Aplikáciu tohto lieku zvládne naozaj každý. Aktívny púder stačí len dôkladne rozsypať na všetky postihnuté miesta, s ktorými dochádzajú zvieratá do styku, ako sú kuríny, voliéry či klietky. Púder sa odporúča používať pravidelne, účinné látky prípravku (Permethrin, tetrametrín, Geraniol) totiž zaisťujú spoľahlivú prevenciu proti napadnutiu parazitmi a zároveň zabraňujú ich rozmnožovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Posypový prášok na hubenie klieštikovcov SCHOPF EKTOSOL PUDER, 250g

Púder k likvidácii klieštikovcov u sliepok, roztočov v peria hydiny - kliešťom, blchám, všiam a iným parazitom, 250g práškového prípravku ihneď na použitie = aplikácie formou rozptylu, s takmer okamžitým účinkom, účinná látka Permethrin, Tetramethrin, Geraniol


Cieľový organizmus

K hubenie roztočov - zvlášť potom klieštikovcov u sliepok, čmelíkov alebo tiež slepačích munek (Dermanyssus gallinae), ďalších parazitov v peria, kliešťom, blchám, všiam a iným parazitom.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurnících, hospodárskych usadlostiach, hydinárňach, ale je možné používať tiež v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými). Vhodný na plochy na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, klietky, bidla, snášedla z vonkajšej strany, ale aj napríklad hnojové jamy. Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 250 gramovom balení vo forme práškového púdru, ktorý je pripravený na okamžité použitie formou rozptylu.

Spotreba formou rozptylu - cca 5g na 1m2


Aplikácia

Pred aplikáciou je nutné vyviesť zvieratá z miestnosti a plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Posypte dôkladne všetky postihnuté miesta. Biocídny efekt nastáva okamžite. V prípade potreby, opakujte aplikáciu. V rámci prevencie doporučujeme púder použitý raz za mesiac. Pravidelné používanie zaisťuje spoľahlivú prevenciu proti napadnutiu parazitmi a zároveň zabraňuje ich rozmnožovanie. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Formou rozptylu: Práškový púder sa aplikuje priamo z balenia výrobku.

 
Účinnosť

Prípravok na ničenie roztočov má po aplikácii takmer okamžitý účinok. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčania predajca

POZOR! Přípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:

A1 logo PDFEKTOSOL PUDER, 250G - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.45 kg
Dezinsekce: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Klieštikovci: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
Klieštikovci: Na plochy
Klieštikovci: Nie
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie