Posypový prášok na hubenie klieštikovcov SCHOPF EKTOSOL PUDER 250g

Kód: 0119
Na plochy
€15,79 –15 %
EKTOSOL PUDER, 250g
€15,79 –15 % €13,49
SKLADOM (3 ks)
Môžeme doručiť do:
5.6.2023
Možnosti doručenia

Prípravok k likvidácii klieštikovcov u sliepok, aktívny púder, ihneď na použitie, takmer okamžitý účinok, 50m2, 250g, Permethrin, Tetrametrín. Jedná sa o účinný práškový prípravok na ničenie klieštikovcov, kliešťov, bĺch, vší a ďalších parazitov u hydiny, mačiek a psov. Aplikáciu tohto lieku zvládne naozaj každý. Aktívny púder stačí len dôkladne rozsypať na všetky postihnuté miesta, s ktorými dochádzajú zvieratá do styku, ako sú kuríny, voliéry či klietky. Púder sa odporúča používať pravidelne, účinné látky prípravku (Permethrin, tetrametrín, Geraniol) totiž zaisťujú spoľahlivú prevenciu proti napadnutiu parazitmi a zároveň zabraňujú ich rozmnožovanie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Posypový prášok na hubenie klieštikovcov SCHOPF EKTOSOL PUDER, 250g

Púder k likvidácii klieštikovcov u sliepok, roztočov v peria hydiny - kliešťom, blchám, všiam a iným parazitom, 250g práškového prípravku ihneď na použitie = aplikácie formou rozptylu, s takmer okamžitým účinkom, účinná látka Permethrin, Tetramethrin, Geraniol


Cieľový organizmus

K hubenie roztočov - zvlášť potom klieštikovcov u sliepok, čmelíkov alebo tiež slepačích munek (Dermanyssus gallinae), ďalších parazitov v peria, kliešťom, blchám, všiam a iným parazitom.


Oblasť použitia

Prípravok sa používa napríklad v kurnících, hospodárskych usadlostiach, hydinárňach, ale je možné používať tiež v stajniach (konských, s hovädzím dobytkom, s ošípanými). Vhodný na plochy na všetky miesta výskytu parazitov ako sú podlahy vrátane všetkých medzier, klietky, bidla, snášedla z vonkajšej strany, ale aj napríklad hnojové jamy. Prípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek. Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá.


Príprava

Prípravok je dodávaný v 250 gramovom balení vo forme práškového púdru, ktorý je pripravený na okamžité použitie formou rozptylu.

Spotreba formou rozptylu - cca 5g na 1m2


Aplikácia

Pred aplikáciou je nutné vyviesť zvieratá z miestnosti a plochu dôkladne očistiť. Pokryte všetky povrchy, ktoré by nemali byť ošetrené. Posypte dôkladne všetky postihnuté miesta. Biocídny efekt nastáva okamžite. V prípade potreby, opakujte aplikáciu. V rámci prevencie doporučujeme púder použitý raz za mesiac. Pravidelné používanie zaisťuje spoľahlivú prevenciu proti napadnutiu parazitmi a zároveň zabraňuje ich rozmnožovanie. Po 5 až 8 dňoch sa odporúča celý proces opakovať. 

Formou rozptylu: Práškový púder sa aplikuje priamo z balenia výrobku.

 
Účinnosť

Prípravok na ničenie roztočov má po aplikácii takmer okamžitý účinok. V prípade potreby je možné pripravený roztok odstrániť vodou s umývacím prostriedkom.


Odporúčania predajca

POZOR! Přípravok nie je určený na aplikáciu na zvieratá, podstielku, krmivo vrátane kŕmidiel a napájačiek! Prípravok odporúčame súčasne kombinovať s prípravkom vhodným na zvieratá. Vhodné doplňujúce prípravky nájdete nižšie:


Návod k obsluhe na stiahnutie:

A1 logo PDFEKTOSOL PUDER, 250G - etiketa

Dodatočné parametre

Kategória: Hubenie roztočov-klieštikovcov
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.45 kg
1. Paraziti u zvierat: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
1. Druh parazitov: Klieštikovci - slepačie munky, Kliešťata, blchy, vši a zákožky
2. K aplikácii:: Na plochy
3. BIO prípravok: Nie
Potrebujete poradiť alebo objednať?