Hubenie muších lariev

Najpredávanejšie

FLY TOMB 4GR, 500g I
€39,99 –20 %
Pôvodne: €39,99  (–20 %)
€31,99
CYRACID 2.0, 1kg I
€27,99 –14 %
Pôvodne: €27,99  (–14 %)
€23,99
2 položiek celkom
FLY TOMB 4GR, 500g I
Na plochy
€39,99 –20 %
€31,99

Prípravok k likvidácii muších lariev, granulovaný koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 3 týždne, 100m2, 500g, Diflubenzuron. Ak hľadáte veľmi silný hubiace...

Kód: 0074
CYRACID 2.0, 1kg I
Na plochy
€27,99 –14 %
€23,99

Prípravok k hubenie muších lariev, granulovaný koncentrát, takmer okamžitý účinok, pôsobí až 3 týždne, 40m2, 1000g, Cyromazín. Ak sa potrebujete rýchlo zbaviť muších...

Kód: 0076

Našli ste v stajniach larvy múch a potrebujete sa ich rýchlo zbaviť? Ponúkame Vám overené prípravky, s ktorými mušej larvy zlikvidujete raz dva. Prípravky proti muším larvám máme spravidla skladom, odosielame do 24 hodín a v prípade potreby Vám radi poradíme, aký prostriedok pre hubenie muších lariev bude presne pre Vás.

#ShowMore#

Na aké parazity prípravky účinkujú?

Prípravky sú vhodné na hubenie všetkých druhov muších lariev teda napr. larvy muchy domáce, larvy ovadov ai.

Na aké miesta sa prípravky aplikujú?

Prostriedky z našej ponuky sú účinnou formou, ako sa zbaviť múch. Dospelé muchy totiž tvoria iba 20% populácie a zvyšných 80% zapĺňajú larvy muchy. Jedine vyhubením líhnišť múch si teda môžete zachovať trvalý úspech. Prípravky sa používajú v stajniach, kurnících a ďalších hospodárskych usadlostiach, kde sa vytvára larvy múch vo hnoji a podstielke.

Akou formou sa prípravky proti larvám aplikujú?

Prípravky na ničenie lariev muchy vo forme granulovaného koncentrátu je možné aplikovať trojnásobne:

  • Formou rozptylu: prípravok môžete bez akejkoľvek prípravy rozptýliť pomocou lopatky alebo lyžice na mokré miesta, kde sa larvy múch zhlukujú. Táto forma nevyžaduje žiadnu prípravu, avšak na jedno použitie spotrebujete veľké množstvo prípravku.
  • Formou postreku: pred aplikáciou je prípravok potrebné podľa návodu zriediť vodou a naliať do postrekovače. Potom ho už aplikujete na všetky suché miesta, napr. podstielku, okolo múrov a všade tam, kde dochádza k liahnutia múch.
  • Formou poliatie: prostriedok pred aplikáciou najprv takisto nariedite, tentoraz väčším množstvom vody podľa návodu, a následne ho napríklad pomocou ručnej kanvy rozlejete na všetky potrebné miesta.

Aká je účinnosť aplikovaných prípravkov?

Prípravky určené na hubenie muších lariev majú po aplikácii takmer okamžitý účinok, spravidla do 30 minút. Účinnosť prípravkov pretrváva až po dobu 2-3 týždňov. Potom je aplikácia treba pravidelne opakovať, aby nedošlo k rozmnoženiu múch.

Upozornenie predajca!

Prostriedky vhodné na ničenie muších lariev nie sú určené na ničenie dospelých múch. Aby bolo hubenie múch čo najúčinnejšie, odporúčame prípravky na ničenie lariev múch kombinovať s prípravkami na ničenie múch.

Odporúčania predajca

Ak si stále neviete rady s výberom, neváhajte nás kontaktovať a my Vám radi pomôžeme vybrať ten najlepší prípravok pre hubenie muších lariev pre Vaše potreby.

Potrebujete poradiť alebo objednať?