Ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC H3

Kód: 0287
€27,99 –29 % €19,99
SKLADOM (5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.8.2022
Možnosti doručenia

Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, dosah až 200m2, rozsah 180°, 1 kovový reproduktor, napájanie na batérie 4xAA. Táto malá a prenosná plašička kún, myší, krýs, potkanov a rejska je veľmi praktická. Zariadenie funguje na bežné tužkové batérie a tak ho využijete všade tam, kde nie je prívod elektrického prúdu. Plašičku si teda môžete vziať bez problémov napríklad do vrecka či do auta. Perfektnou vlastností odpudzovače je, že má naprogramovanú automatickú zmenu kmitočtu, aby si škodca na zvuk po určitom čase nezvykl a nevrátil sa. Ultrazvukové signály sú pre človeka i domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečná.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC H3

Ultrazvukový odpudzovač zveri vhodný na plašenie kún a hlodavcov, bezpečný pre človeka i domáce zvieratá. Na použitie vo vnútorných priestoroch s možnosťou umiestnenia na plochu. Odpudzovač kún s rozsahom tónu v uhle 180 ° s automatickou zmenou kmitočtu a dosahom až 200 m2, s napájaním na batérie 4xAA. Plašič kún používa kovový reproduktor, rozmery ultrazvukového odpudzovače 65 x 68 x 20 mm.


Ktoré škodcu plašič odpudzuje

Tento plašič je vhodný na odpudzovanie kún, myší, krýs, potkanov a rejska.

DRAGON ULTRASONIC


Oblasti využitia plašiča

Využitie odpudzovače je bežnou formou ochrany vnútorných priestorov ako pre byty, rodinné domy, garáže, podkrovia, chalupy, pivnice, autá tak i pre priemyselné haly, sklady, dielne, reštaurácie, supermarkety apod. 

DRAGON ULTRASONIC H3 p2b


Inštalácia

Odpudzovač jednoducho položíte do ošetrovaného priestoru, najlepšie na miesto, kadiaľ sa škodcovia dostávajú do objektu. Plašič ULTRASONIC DRAGON sa vyznačuje malou veľkosťou, a preto ho možno ľahko a rýchlo premiestniť.


Spôsob napájania

Zariadenie je napájané na batérie 4xAA, ktoré sú súčasťou balenia. Zariadenie je vybavené praktickým prepínačom umiestneným na zadnej strane, ktorý Vám umožní ovládať jeho prevádzka podľa Vašich potrieb.

DRAGON ULTRASONIC H3 p1


Ako plašič funguje

Zariadenie generuje ultrazvukové signály, ktoré sú pre kuny a hlodavce nepríjemné, a v dôsledku toho po krátkom čase chránené miesta opúšťa. Prístroj vydáva zvuky s premennou frekvenciou od úplne nezrozumiteľne, po ľahký až piskľavý tón. Táto automatická zmena kmitočtu zabezpečuje, aby si škodcu na zvuk nezvykol a nevrátil sa. Ultrazvukový signál sa veľmi dobre odráža od pevných plôch a tým sa zvyšuje jeho dosah. Tento odpudzovač, vybavený kovovým reproduktorom, má účinný dosah vo vnútorných priestoroch až 200 m2v rozsahu 180°.


Bezpečnosť

Odpudzovač Dragon Ultrasonic vydáva ultrazvukové signály, ktoré sú pre ľudské ucho úplne bezpečné. Na rozdiel od používania jedov či iných chemikálií je využitie plašiča pre človeka, ale aj domáce a hospodárske zvieratá neškodné. Výnimkou sú chovné myši, škrečky alebo morčatá, pre ktoré môže byť ultrazvukový signál nepríjemný a nie je vhodné tieto zvieratá v ošetrovanom priestore správať.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFUltrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC H3

Dodatočné parametre

Kategória: Ultrazvukové odpudzovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.2 kg
Pasti a odpudzovače: Na kuny, Na potkany, Na myši
Ultrazvuk odp.: Myši a potkany, Kuny
Ultrazvuk odp.: Vnútorné priestory
Ultrazvuk odp.: Batérie 4xAA
Ultrazvuk odp.: Kovový
Ultrazvuk odp.: 1
Ultrazvuk odp.: Až 200 - 300 m2
Ultrazvuk odp.: 180°
Ultrazvuk odp.: Nie
Ultrazvuk odp.: Nie
Plašiče: Vnútorné priestory
Plašiče: Batérie 4xAA
Plašiče: Kovový
Plašiče: 1
Plašiče: Až 200 - 300 m2
Plašiče: 180°
Plašiče: Nie
Plašiče: Nie
Cieľová skupina škodcov:: kuny a hlodavce (myši, potkany, piskory)
Vplyv na človeka:: žiadny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny, výjma chovných myšou, škrečkov, morčiat apod.
Umiestnenie:: vo vnútorných priestoroch
Pracovná teplota:: - 30 °C do + 70 °C
Efektívny rozsah:: až 200 m2 v priestore bez prekážok
Rozsah tónu:: v uhle 180 °
Reproduktory:: 1x kovový reproduktor
Napájanie:: na batérie 4xAA v balenie
Rozmery:: 65 x 68 x 20 mm
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie