Ultrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC B100

Kód: 0289
€29,99 –27 % €21,99
SKLADOM (4 ks)
Môžeme doručiť do:
24.8.2022
Možnosti doručenia

Ultrazvukový odpudzovač kún a hlodavcov, dosah až 200m2, rozsah v uhle 180°, 1 kovový reproduktor, napájanie cez 6V adaptér. Ak hľadáte lacnú plašičku kún, myší, krýs, potkanov a rejska do vnútorných priestorov, potom máte vybraté. Odpudzovač je napájaný priamo z elektriny cez 6V adaptér, a tak nemusíte riešiť výmenu batérií. Prostredníctvom unikátneho magnetickému držiaku môžete plašič uchytiť takmer na každý povrch. Ultrazvukové zariadenie má naprogramovanú automatickú zmenu kmitočtu, aby si škodca na zvuk po určitom čase nezvykl a nevrátil sa. Ultrazvukové signály sú pre človeka i domáce a hospodárske zvieratá úplne bezpečná.

Detailné informácie

Podrobný popis

Plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC B100

Ultrazvukový odpudzovač zveri vhodný na plašenie kún a hlodavcov, bezpečný pre človeka i domáce zvieratá. Na použitie vo vnútoraných priestoroch, s možnosťou uchytenia cez magnetický držiak. Odpudzovač kún s rozsahom tónu v uhle 180° s automatickou zmenou kmitočtu a dosahom až 200 m2, s napájaním cez 6V adaptér. Plašič kún používa kovový reproduktor, rozmery ultrazvukového odpudzovače 50x100x25mm.


Ktoré škodcu plašič odpudzuje

Tento plašič je vhodný na odpudzovanie kún, myší, krýs, potkanov a rejska.

DRAGON ULTRASONIC


Oblasti využitia plašiča

Využitie odpudzovače je bežnou formou ochrany vnútorných priestorov ako pre byty, rodinné domy, garáže, podkrovia, chalupy, pivnice, autá tak i pre priemyselné haly, sklady, dielne, reštaurácie, supermarkety apod. 

DRAGON ULTRASONIC B100 p3 (2)


Inštalácia

Odpudzovač Dragon Ultrasonic pripevníte pomocou magnetického držiaku ľahko, rýchlo a bezpečne na takmer akýkoľvek povrch. Odpudzovač je vybavený silným magnetom, používaným v priemyselnej upevňovacej technike. Stačí tak kúsok kovového povrchu, napr. potrubia, zábradlia, odkvap, kovový parapet, strešné konštrukcie, kúrenie atď. A ihneď máte bez akejkoľvek montáže prístroj nainštalovaný. Ak v ošetrovanom mieste nie je žiadny kovový povrch, na ktorý by bolo možné odpudzovač umiestniť, je možné využiť špeciálneho kovového prívesku, ktorý je súčasťou balenia. Kovový prívesok priskrutkujete na požadované miesto a potom na neho pomocou magnetu odpudzovač jednoducho pripevníte.

DRAGON ULTRASONIC B100 p3 (1)


Spôsob napájania

Zariadenie je napájané cez 6V adaptér, ktorý je súčasťou balenia. 

DRAGON ULTRASONIC B100 p1


Ako plašič funguje

Zariadenie generuje ultrazvukové signály, ktoré sú pre kuny a hlodavce nepríjemné, a v dôsledku toho po krátkom čase chránené miesta opúšťa. Prístroj vydáva zvuky s premennou frekvenciou od úplne nezrozumiteľne, po ľahký až piskľavý tón. Táto automatická zmena kmitočtu zabezpečuje, aby si škodcu na zvuk nezvykol a nevrátil sa. Ultrazvukový signál sa veľmi dobre odráža od pevných plôch a tým sa zvyšuje jeho dosah. Tento odpudzovač, vybavený kovovým reproduktorom, má účinný dosah vo vnútorných priestoroch až 200 m2,  v rozsahu 180°.


Bezpečnosť

Odpudzovač Dragon Ultrasonic vydáva ultrazvukové signály, ktoré sú pre ľudské ucho úplne bezpečné. Na rozdiel od používania jedov či iných chemikálií je využitie plašiča pre človeka, ale aj domáce a hospodárske zvieratá neškodné. Výnimkou sú chovné myši, škrečky alebo morčatá, pre ktoré môže byť ultrazvukový signál nepríjemný a nie je vhodné tieto zvieratá v ošetrovanom priestore správať.


Návod k obsluhe na stiahnutie:
A1 logo PDFUltrazvukový plašič na kuny, myši a potkany DRAGON ULTRASONIC B100

Dodatočné parametre

Kategória: Ultrazvukové odpudzovače
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.3 kg
Pasti a odpudzovače: Na kuny, Na potkany, Na myši
Ultrazvuk odp.: Myši a potkany, Kuny
Ultrazvuk odp.: Vnútorné priestory
Ultrazvuk odp.: Adaptér 6V
Ultrazvuk odp.: Kovový
Ultrazvuk odp.: 1
Ultrazvuk odp.: Až 200 - 300 m2
Ultrazvuk odp.: 180°
Ultrazvuk odp.: Nie
Ultrazvuk odp.: Áno
Plašiče: Vnútorné priestory
Plašiče: Adaptér 6V
Plašiče: Kovový
Plašiče: 1
Plašiče: Až 200 - 300 m2
Plašiče: 180°
Plašiče: Nie
Plašiče: Áno
Cieľová skupina škodcov:: kuny a hlodavce (myši, potkany, piskory)
Vplyv na človeka:: žiadny
Vplyv na domáce zvieratá:: žiadny, výjma chovných myšou, škrečkov, morčiat apod.
Umiestnenie:: vo vnútorných priestoroch
Pracovná teplota:: - 30 °C do + 70 °C
Efektívny rozsah:: až 200 m2 v priestore bez prekážok
Rozsah tónu:: v uhle 180°
Reproduktory:: 1x kovový reproduktor
Napájanie:: cez 6V adaptér v balenie
Rozmery:: 50 x 100 x 25 mm
Potrebujete poradiť alebo objednať?

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie